Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lednice Gorenje problém

Ahoj,

mám problém s lednicí Gorenje RK 60358 DE. Zapíná se přibližně každých 20 minut a je v chodu asi 10-15minut. Kolikrát na hlas hučí. Nevíte v čem by mohl být problém a zda si to zvládne zručný člověk opravit sám nebo je potřeba odborníka? Jak vysoká by byla cenu za opravu (přibližně). Děkuji

Děkuji za odpověď. Termostat je tam manuální a řekl bych že je nastaven na minimum. Je v tý poloze, že když bych otočil o kousek po směru hod. ručiček tak se lednice vypne. Bohužel nejsem doma. Jinak bych ten termostat vyfotil. Je u toho taková šipka kolem toho kolečka, která se postupně rozšiřuje a já to mám právě u toho ostrého.

Těch příčin může být víc, máš mražák plný nebo spíš skoro prázdný? Pak by to mohlo být tím, když je mražák víc prázdný než plný, tak jednokompresorová lednice furt zapíná (aspoň ta naše běžela skoro furt).
Možný je i únik chladiva (nízký tlak) to zjistí opravář, když k tomu připojí ten svůj aparát... A cena opravy? Zkus si nějakýmu opraváři zavolat...

Ahoj,

s ledničkou gorenje máme obdobný problém. Stála 20.000,- je vestavná no frost podle prodejce to nej. máme ji 3 měsíce ale ty zvuky co to vydává no otřes, zapíná neustále pak větrák pak to odmražuje příšerný zvuky jede prakticky pořád. opravář nám řekl že je to normální :) kuchyň máme spojenou s obyvákem a já sem z tý super gorenje na prášky.