Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzedmuté lino

Zdravím.Mám problém s linem v kuchyni.Nadzvedlo se mi asi po zatečení vody.Pod linem je sololitová deska a pod ní jsou prkna.Dost o to zakopáváme:-).Nevěděl by někdo jak to narovnat?Ještě jsem zapoměl,že to lino je po celé ploše podlahy a to i pod linkou až ke zdi.Fakt bych moc nerad stěhoval celou linku.Díky za nápady a rady.

Dobrý "ftípek"trochu morbidní.
S tím linem to tak dobře nedopadne,tady není zkroucené lino,ale bohužel ten sololit.Ten se jen tak nenarovná,ani když vyschne.Bude to chtít lino sundat,srolovat a sololit vyhodit.Místo něj bych doporučil 2 cm samonivelační stěrky.Pak znovu lino položit.
JABRAKA