Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pokladka marmolea

panove poradte mi. manzelka vymyslela, ze do jedne male mistnosti dame marmoleum. priznavam, ze s nim nemam zadne zkusenosti.
muzete mi prosim poradit nejake zaklady pri pokladani ? je to jako klasicke lino nebo musi byt nejaky jiny postup ? je nutne lepeni ? pripadne na co si dat pozor atd.
dekuji za pripadne rady

Neužitečná terminologická vložka: marmoleum je klasické linoleum. Dneska když se mluví o linoleu, myslí se většinou PVC. Název linoleum ale znamená lin–oleum, čili lněný olej, a pravé lino tím pádem nemá s PVC nic společného – jde o krytinu z přírodních látek.