Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolik stoji zaskleni balkonu

Zdar, nemate nekdo prehled, znama potrebuje zasklit balkon - 5m, lokalita Praha, chce abych ji na netu nasel nejakou vyhodnou cenu, ale vubec nevim, kolik by to melo stat (musel bych googlit) a ani neznam zadny firmy. Tak kdyby nekdo mel nejaky typy na levnou firmu, tak napiste, dik.

edit: panelak

Tak jeste jeden dotaz.

Znama tam na tom balkone ma ted mriz, prej stala 14.000,- tak vymyslela, ze bud zkusi te firme, co ji mriz nainstalovala zavolat, jestli by ji za polovinu neodkoupili zpatky nebo si da inzerat, ze by ji nekomu prodala.
Tak jsem ji rikal, ze to podle me bude mit tezky, prtoze tyhle veci se delaji na miru a na kazdym balkone je to jiny.

Co si o tom myslite? Ma vubec cenu to zkouset to prodat nebo to je leda na vyhozeni, protoze i kdyby si to od ni koupil nekdo s 5m balkonem, tak by tu mriz musel upravovat, coz by treba mohlo stat vic nez mriz nova? :-|