Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolik stoji zaskleni balkonu

Zdar, nemate nekdo prehled, znama potrebuje zasklit balkon - 5m, lokalita Praha, chce abych ji na netu nasel nejakou vyhodnou cenu, ale vubec nevim, kolik by to melo stat (musel bych googlit) a ani neznam zadny firmy. Tak kdyby nekdo mel nejaky typy na levnou firmu, tak napiste, dik.

edit: panelak

Tohle píší na tom webu s cenovou nabídkou. Do jaké míry mlží či nikoli nevím.

Zasklívání lodžií a stavební legislativa

*
Ohlášení stavebnímu úřadu?
Na bezrámové zasklení lodžie stavební povolení většinou nepotřebujete. Existuje zde pouze nutnost písemného ohlášení stavebních úprav místnímu stavebnímu úřadu. Pokud Vám úřad odpoví, že proti montáži zasklení nic nemá, nebo do 30-ti dnů žádné stanovisko nevydá, můžete začít stavět.
*
Souhlas Společenství vlastníků?
Lodžie podle zákonů patří, bez ohledu na to kdo je vlastníkem bytové jednotky, do společné části domu. Často bývá pokládána otázka, je-li nutný souhlas 3/4 vlastníků ostatních jednotek v domě. Protože se jedná o nepatrný zásah, praxe stavebních úřadů řešívá tyto případy většinou pouze s konkrétním vlastníkem bytové jednotky.

U nás původně na bytovém družstvě chtěli i posudek statika, naštěstí pak si to rozmysleli (místní statik měl čas možná až za rok)...
Jinak teď v zimě venku pod nulou a na balkóně na slunci někdy i 40 :-)
Jo a pro orientaci lodžie 3,5m, nové zábradlí s bezpečnostním sklem a bezrámový systém skel Optimit, kde jednotlivé tabule lze přesunout a poskládat u jedné zdi (takže umývání z obou stran bezproblémů a když je potřeba tak vlastně máme lodžii komplet otevřenou)
Cena cca 28.000Kč

Tak jeste jeden dotaz.

Znama tam na tom balkone ma ted mriz, prej stala 14.000,- tak vymyslela, ze bud zkusi te firme, co ji mriz nainstalovala zavolat, jestli by ji za polovinu neodkoupili zpatky nebo si da inzerat, ze by ji nekomu prodala.
Tak jsem ji rikal, ze to podle me bude mit tezky, prtoze tyhle veci se delaji na miru a na kazdym balkone je to jiny.

Co si o tom myslite? Ma vubec cenu to zkouset to prodat nebo to je leda na vyhozeni, protoze i kdyby si to od ni koupil nekdo s 5m balkonem, tak by tu mriz musel upravovat, coz by treba mohlo stat vic nez mriz nova? :-|