Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuchyňská deska Egger, 3,8cm

Dobrý den,

chtěla bych se vás zeptat na názor...objednala jsem si výrobu kuchyně a mimo jiné i desku Egger tl.3,8cm...Nedavno se mi stala nehoda...přenášela jsem hrnec a začaly mi pálit ruce, tak jsem ho položila /byla nucena položit /na desku, ale vzápětí se ozvala rána a ta deska praskla a rozšklebila se ve velikosti dlaně...Byl to opravdu jen moment...Cop jsem to konzultovala se známými, všichni tvrdí, že by měla deska něco vydržet a určitě za takovou chvilku by prasknout neměla...Jaké jsou tedy technické nároky na tento druh desky..Kuchyni mám 1 rok a proto bych ji eventuelně ráda vyreklamovala..Pokud to nepůjde, jakým způsobem postupovat při opravě? Deska je strakatá a případné spoje na ní vidět nejsou,je délky 3,6 cm, takže měnit ji celou se mi nechce.

Děkuji za váš názor
Iva Svobodová

Už jsem sem odpovídala dříve, ale někam se to ztratilo :-) Naškvařené tam není nic, je to čistá deska...co se velikosti dlaně týče :-) Když to puklo a vyboulilo se to nahoru, tak to bylo velikosti dlaně, pak to lehlo a nebýt manžela, který to aktivně utíral až to oloupal]:), nebylo by to ani vidět....ale na krajích jsou patrné prasklinky, takže kdyby se to celé oloupalo, tak to na dlaň je..nicméně ale je to jedno v jaké velikosti to jde, byť by to bylo velikosti dvacky, deska je stejně v tahu..