Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátový zvonek

Máte někdo zkušenosti s bezdrátovými zvonky? Chtěli bychom si dát zvonek do dílny, ale nevíme, jestli bezdrátový zvonek dosáhne přes několikero zdí v domě. Doporučili by jste nějaký typ? Díky.

Určitě to chce vyzkoušet před zakoupením. Zkus si projít nabídky třeba tady a tady. Jsou to české firmy, které si snad kvalitu výroby v Číně ohlídají.
Možná by stálo za to udělat nákres situace a okótovat a oslovit s tím někoho kdo instaluje zabezpečovací zařízení. Ti jsou praktici a poradí ti i s tímto.

Moje zkušenost je, že jsem koupil levnější zvonek a dostačuje na krátkou vzdálenost. Dobré řešení je, když máš venku plastovou schránku, tak zvonkové tlačítko umístit na dno schránky a ven vyvést jen obyčejné zvonkové tlačítko. Zásahem ale ztrácíš záruku na výrobek.