Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bělení plastu

Dobrý den
chtěl bych se zeptat jestli lze obnovit bílou barvu plastu které jsou zežloutle hlavně v kuchyni
někde jsem se dohledal že je dobrý smirkový papír jemný pod vodou ale strkat pod vodu celý digestoř..
víte o lepším způsobu ?
díky

Povrchovou vrstvu odstranit je sice jeden ze způsobů,ale také nikdo neví do jaké hloubky je plast degradovaný.Mohou se objevit skvrny.Lepší způsob je to nastříkat patřičnou barvou na plast.Nemuselo by se to asi stříkat základovkou,ale rovnou emailem.
JABRAKA