Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bělení plastu

Dobrý den
chtěl bych se zeptat jestli lze obnovit bílou barvu plastu které jsou zežloutle hlavně v kuchyni
někde jsem se dohledal že je dobrý smirkový papír jemný pod vodou ale strkat pod vodu celý digestoř..
víte o lepším způsobu ?
díky

Ono pod vodou jde nahradit(z vlasni, nikoliv profesionalni praxe) pod olejem. Nevim jak beleni plastu, ale lestit se takhle da, chce to 1200 smirgl pod silikovym olejem, je to prace pro vraha a nasledny myti taky stoji za to.
Finale se bere zelenou lestici pastou a filcem. Pri plose digestore to vidim na 10h prace v 5 dnech, protoze po dvou hodinach ti upadne rameno.

Povrchovou vrstvu odstranit je sice jeden ze způsobů,ale také nikdo neví do jaké hloubky je plast degradovaný.Mohou se objevit skvrny.Lepší způsob je to nastříkat patřičnou barvou na plast.Nemuselo by se to asi stříkat základovkou,ale rovnou emailem.
JABRAKA