Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho vydží polystyren bez finální fasády?

Dobrý den,
chtěl jsem se touto cestou zeptat jak dlouho vydří fasádní polystyren bez finální úpravy-fasády? Máme na RD cca 1 rok polystyren s grafitem a nemáme zatím finace na dokončení fasády a myslím, že ještě tak 3 roky na to nebude. Jak dloho může být polystyren odkrytý než začně nějak pracovat pod vrstvou lepidla? Vrstva je složena lepidlo-polystyren-hmožděnky-perlinka-lepidlo. Děkuji za radu. Staroka

Datel ne, ti jsou hrozně plaší a je jich relativně málo, do zástaveb prakticky nelétají, nejvíc se v tom vyžívají žluny. Ale ono se není čemu divit, když si tím na baráu lidi vytváří dutinu a ještě hezky teplou, tomu žádný pták neodolá a neb vím co s polyst. dokážou myši a potkani nechci domýšlet ty kolonie hlodavců a hmyzu pod omítkou :-), ale proti gustu...