Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průtokový ohřívač

Měl bych dotaz ohledně průtokového ohřívače připojeného na přívod teplé vody.
Nebyl by v tom nějaký problém ohledně teploty vody, která by přitékala do průtokáče? Vypne se průtokáč sám, až do něj začne přitékat teplá voda?
Vodovodní baterii v kuchni mám bohužel nejdále od bojleru a tak musím většinou odtočit velké množství vody než začne téct teplá. Proto uvažuji o přídavném ohřívači.
Poradíte, jaký typ a výrobce by byl nejvhodnější?

Pokud jde o klasický průtokáč tak ten snímá průtok a sepne i při vstupu teplé vody.Ta by se pak přehřívala.Myslím že tam je jen nějaká max.teplotní pojistka.Pokud jde o ten malý zásobnířek 5 l tak ten reaguje na teplotu.Tady by problém neměl být.Ale taky bych se přimlouval za cirkulačku.Pokud není velký problém s přívodama.Jinak pokud poslední dobou řeším cirkulaci tak se mi jako nejidealnější zdá malý časáček - třeba schodišťák a při požadavku prostě aktivovat, voda se během par sekund otočí a pak už to jede.