Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola na nemocenské

Mám dotaz.
Pokud nemám na schránce ani na zvonku jméno, ale na zvonku u dveří ano a kontrola mě z toho důvodu nezastihne, mohou mě za to uložit sankce? To se mi právě stalo, že to spolubydlící sundali a já o tom nevěděla. Teď nevím, zda tu kontrola byla nebo ne. Jsem z toho pěkně nervózní, protože poctivě marodím.

Děkuju za odpvěď

No ja mel vzdycky za to, pokud marodim jednou za pet let, ze ke mne kontrola neprijde.
Vsak musi dobre vedet kdo je casto na nemocenske a kdo ji zneuziva. Dle meho nazoru to jsou hlavne romove a jine vyzirky.

Kdyz mam chripku ci jinou nevolnost beru dovolenou.

Lidi jdou marodit teprva až mají halvu v podpaždí.

Tak to máš pravdu, já jsem šel ještě v pracovní době k dochtoroj, pak na internu, tam mi řekli abych přišel zítra s močí... Pak jsem se odpoledne dobelhal (na radu kolegy) na urgentní příjem a už si mě tam nechali. :x:
Pro úředníka i člověk v rakvi nevypadá špatně, po některých chtějí aby se dostavili na úřad osobně, s vlastnoručně podepsaným úmrtním listem. :-D

PS. A k tomu prskání v ulicích a MHD, ne abyste kejchali do dlaně, jenom byste si přitížili (bacily všude, na obličeji, v ruce, na co šáhnete), hezky do prostoru! Mám to od doktorů. ;-)