Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nj. vypínač - vypadlo mi to černé přepínátko, jak to zacvaknout ?

Zdravím a prosím o radu. Vyměňoval jsem vypínač v kterém mi prasklo to černé přepínátko nebo prostě přestalo cvakat. Tak jsem nasadil novej ale bohužel jsem do toho nijak zvlášť násilně drcnul a také mi to přestalo cvakat a jsem tam kde jsem byl. Snad to není prasklé i když i to je možné? Prosím o radu jak to zacvaknout zpátky, vůbec mi to nejde.
Děkuji moc.

[2582r2o.jpg]

Jednak jsem drobný škudlil a když ušetřím možná 25Kč na jednom vypínači (a tady to je bezpečné šetření), tak jsou to tři lahváče a mne to potěší, jednak jsem ty vypínače vybíral, aby ladily s nábytkem, tak před dvaceti lety a teď už se stejné neseženou.