Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě bytu kde se 20 let kouřilo.

Dobrý den,
máme vyhlídnutý byt, který ale obývají od začátku kuřáci (asi 20let starý cihlový dům). V bytě jsou kromě omítky na zdech ještě často dřevěné palubky. Otázka je jestli to má šanci nějak vyčichnout, nebo chemicky očistit. Dřevěně palubky bychom asi vyhodili, otázkou tedy zůstávají ty stěny. Děkuji a přeji úspěšný den.

ps: Bohužel mám astma a kouření vážně nemusím.

Kartáč, škrabky, nebo snad otloukat omítku? Jen blázen to udělá.
Stačí obyčejné SAVO nalít do obyčejného Primalexu (já použil levnější Prolux)a stanese zázrak - SAVO udělá z bílé bílou ještě bělejší a hlavně odstraní prolézání fleků.
Psát tady o měsících smradu jako ve špitále je taky blbost, vyčuchne to za pár dní.
V bytě se tak 30 let silně kouřilo a stěny byli žluté od kouře.
Ještě jedna velice dobrá zkušenost: jestliže vás někdo vytopí, tak takové ty hnědé fleky od vody zničíte rozprášením neředěného SAVA

ahoj. Mám stejný problém. četl jsem leccos a hodně o tom, jak dostat puch po kuřácích do pryč. Závěrem docházím k tomu, že borec co tvrdí savo+primalex = úspěch i bez škrabek a penetrací, má pravdu. Můj úsudek je jen logický. Díky chlape