Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steprock hd a další

Dobrý den,

budu dělat lehkou podlahu na trámovém stropu. Krásně je popsán postup u Rockwool akufloor s materiálem Steprock HD. Jsou ale i jiné výrobky - Nobasil PTS, Orsil TPTD a jistě i další. Nezkoumal někdo rozdíly mezi nimi? Výhody / nevýhody? Nebo jsou všechny tyto víceméně stejné a vezmu a použiju co mají na skladě?

Předem děkuji za odpovědi
Majkl

místonosti stejně teplé

více druhu izolantu, více izolace (kročejové, zvukové)? To byl nejspíš nesmysl.Už jsem si zjistil, že Styrofloor v této podlaze je zbytečný a na nic. Takže asi dám EPS 100 Z (S) a na to Steprock. Důvodem proč ne jen sterprock není nic jiného než cena.