Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynová trouba připejka (ze spodu)

Ahoj, nastehovali jsme se do podnajmu a bohuzel je tu jeste puvodni plynovy sporak Mora, vypada velice zachovale jako novej. Horaky funguji krasne, ale je problem s pecenim napr. buchet v troube, at delam cokoliv tak pokazde se vse zespodu pripali. Neni na to nejaka odzkousena finta? Docetl jsem se ze nekdo dava kastrol s vodou dolu do trouby, nebo alobal. Nemate neco odzkousene co opravdu zabere?

Diky

Omlouvám se že vám do toho vstupuji,ale mám též plynovou troubu a stejný problém,též mi připejká ze spodu.Mám vyzkoušenou i tu střešní tašku a nefunguje.Proto by mě zajímalo jestli nevíte jestli tím alobalem se obaluje ten rošt nebo úplně ten plech ve spodu trouby?děkuji za odpověd