Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrušení WC

Dobrý den
prosím o radu,ruším staré WC a nevím jak zadělat otvor do odpadu(žumpy),vodu odpojenou mám ,odstraním tedy nádobu i trubky na splachování ale nevím postup při odstranění záchodové mísy.Podle mého mísu vyjmu a otvor zadělám,ale otázka ,čím?Nejsem žádný kutil tak nevím zda existuje něco jako instantní beton:-[kterým tu díru zadělám.
Pánové nejsem sice blondýna ale asi vyvolávám úsměv no mám k ruce jen syna a peněženku úplně prázdnou tak jsem se obrátila na vás chytré hlavy.Moc děkuji za jakoukoli odpověď Jana

Instantní beton... to mně dostalo. :-D Skvělé pojmenování, ale ano. Existuje. Dnes je vlastně všechno instantní. Koupit pytel s hotovou směsí, nalít vodu, smíchat a malta či beton je v mžiku hotový.
Odpad je možné zaslepit mnoha způsoby a nemusí to být hned betonem. Jakou máte mísu, spodní či zadní? Spodní má odpad připojený do podlahy, zadní do zdi za mísou. Asi nejjednodušší a nejlevnější by myslím byla zátka pro odpady. Ta je sice vhodnější do zdi, ale je možné ji použít i do podlahy. Záleží co pak na podlaze bude. Myslím povrch, zatížení.