Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Svářečská kukla

Zdravím, chci poradit z výběrem svářečské kukly. Moc se vtom neorientuju, do tet jsem používal takovou tu obyčejnou co si člověk musí držet u huby. Už bych těl nějakou samozatavující, budeme jí používat na COčko i na elektrodu. Cena do 4000,-. Předem děkuji za vaše tipy.

Na MIG MAG je nejlepší klasická haubna, protože oblouk je tam hodně silný
doporučuji norm. dvojsklo tmavé 13/14 oči jsou jen jedny...

Samostmívačka se rozhodně vyplatí tam kde se svařují dlouhé nepřerušované svary.
Kde se hodně heftuje - a to je právě doma toto nedoporučuji i když je 10 000 certifikátů
že reakční doba je rychlá, není to pravda, tu dávku UV do oka dostanete...

A svářečský štít není určen k svařování.