Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED žárovky 2

Poctivě jsem přečetl co tady je o LED-kách.
Chci koupit LED žárovku (ne zářivku) s teplým světlem a širokou svítivostí
jako ekvivalent k 25W žárovce typu svíčka, závit E14.
Prasakův link mi pomohl, ale přesně co chci hledám ztuha.
No nic, to najdu, teď zrovna se mi klíží oči.
Klasické 25W svíčky odcházejí jako na běžícím páse, Philipsky vydrží
tak do 2 měsíců, General Electric asi tak 3, když se zadaří.
Máte někdo LED žárovky dlouhodobě, tedy alespoň 2-3 roky?
Jasně, že technologie pokročila, svědčí o tom i dělka záruky.
Klidně vypláznu pár stovek, ušetřím si nervy. "Malé" svícení používám často.

Ahoj,
mám výborný tip na řešení tvého problému řešil jsem něco podobného a řešení jsem našel zde odstraněna reklama (Kurt) jsem velice spokojený firma mě zdarma udělala osobní kalkulaci a předem mě veškeré zboží ukázala a seznámila s ním.

Mám vybavený celý byt přes 3/4 roku všemi tipy od zářivky přes žárovku až po bodovky různých výkonů a patic a nemám sebemenší problém, celkově jedu na 83W 14 x světlo oproti 635W což mě stálo ročně 5794Kč. Po revitalizaci osvětlení je roční platba - 757Kč/ROK při době svícení 5 hodin denně všemi světly, při tarifu 5kč za kWh .:-):i: takže ještě něco okolo půl roku a má investice je doma a pak už šetřím 5000Kč ročně. A navíc mě mile překvapili tím, že při revitalizaci osvětlení celého bytu, jsem dostal jako dárek zdarma koupelnový doplněk LED SPRCHA, LED-KOHOUTEK nebo LED PÁSEK.

Podmínky pro komerční spolupráci jsou zde: advertising (Kurt)