Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lino na dřevotřisku?

Chceme renovovat kuchyni,na podlaze je dřevotříska čtverce 45x45,když se na to položí lino nezačne původní podlaha plesnivět?Dům je starý 20 let,pod kuchyní je garáž a pod dřevotřískou beton.Díky za váš čas a odpovědi

Masipo,jakpak se díváš na kvalitu povrchu?Spokojíš se s linem samá varhánka a spoustu bouliček?Ty se ti po 2 letech prošlapou a můžeš dávat nové.Dokonce i ty třísky z dřevotřísky jsou po krátkém čase vidět.Takže pokud nejsi lenoch,přiklekni,nivelační stěrkou 3 - 4 mm na to natáhni a až to zatvrdně,polož lino.Budeš mít z toho radost.Ještě jedna možnost se naskytuje,celou plochu přebrousit,ale to bude mnohe, pracnější i dražší
JABRAKA

Nemůžu souhlasit, mám v celém patře ( 12 x 8.5 m ) podlahu s OSB desek P+D, na tom lino .

Jediné co jsem udělal, bylo, že jsem přebrousil spoje pásovou ruční bruskou . Mám to tak sice zatím pouze 2 roky, ale vše je tak jako na začátku, žádné nerovnosti, zvýrazněné spáry atd... OSB desky jsem k sobě lepil tekutýma hřebíkama do drážky .

( reakce měla být na Jabraka )