Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokládka PVC

Zdravím, chci se zeptat, jak postupujete při pokládce lina. Zajímá mě postup(měření, řezání). Připravujete ho na míru v jiné místnosti, nebo ho vyřezáváte přímo podle potřeby rovnou kolem zdí? Díky za rady:-)

Hlavně si pořádně vystěrkuj podklad aby nebyli vidět nerovnosti. Já položím lino do místnosti s asi 10cm přesahem, nechám ho alespoň 3 hodiny vyležet. Pak tupím předmětem zatlačím PVC do rohu. Do rohu přiložím co nejširší špachtli co mám a podle ní oříznu PVC obyčejným odlamovacím nožem