Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topení bouchá

Dobrý den, mám zde zapeklitý problém. Radiátor v jedné mísnosti občas vydává rány, klepe neboli bouchá. Vyměnil se už ventil, nepomahá. Ale objevili jsme, že pokud více otevřeme kohout u topení v jakékoli jiné mástnosti, bouchání přestane! Vypadá to, jako by to mělo tedy něco společného s tlakem v topení. Nevíte někdo, co s tím????? Díky

Já to zažívám dnes a denně, bydlím v 7.patře panelového domu a poslouchám to neustále, nepomáhá nic a mám z toho pěkný nervy. ted už mi to tu bouchá hodinu a nejde u toho spát, zná někdo opravdové řešení?