Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to dřevomorka ?

zdravím

toto je dům sestřenice postavený z vepřovic, v obývacím pokoji se objevil na zdi tento útvar, vypadá to jako chomáčky vaty z druhé strany zdi je komora bohužel plná krámů a nedá se podívat co je na druhé straně.

omlouvám se za špatnou fotku ale ty vatové chomáčky jsou tam zřetelné, taky je v místnosti značně cítit plíseň a alergikům se tam dost špatně dýchá

může se jednat o dřevomorku a jak to zjistit ? zeď je z vepřovic takže je v tom nějaká sláma rákos apod.

038nt.jpg

Nám na chalupě přesně tohle dělají cihly nasáklé močovinou z bývalého chléva, stavěl jsem z nich stěnu ve stodole a nevšim sem si jich. Zedník, který mi potom stěnu ohazoval, řikal, že se toho nezbavim jedině prej cihly vybourat.