Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zima v dome

zdravim chtěl bych se zeptat a nechat si porad..koupili jsme v letos dum.. nebyl nijak vlhky..ale asi po mesici prisla velka voda. meli jsem ve sklepe 180 vody. jak to venku opadlo tak jsem chtel odcerpat vodu ze sklepa. ale voda za jeden den sama odtekla. z toho usuzuji ze voda je nekde pod zaklady. a ted k problemu..nedaori se mi vytopit dum na vic jak 21stupnu. a to topim drevem uhlim i plynem. Topeni mame nove v medi i okna jsou nova plastova. obvodove steny jsou strasne studene a v pokojich se nedrzi teplo. asi pred tydnem jsem dal na pudu na podlahu vatu.a stale neni lepsi teplota v dome..nemuzete mi poradit cim to??? moooc dekuji

postiku, na odstranění závady je třeba místní šetření, ale bude jen polemizovat s Vámi.
Topenář sdělíl, že topení je předimenzované a vy nemůžete vytopit více jak 21°C. někdo lže, buď topenář nebo vy.

Dále, vhká stěna se nepozná jen podle fleku, ale podle vlhkosti stěny. Jsem přesvědčen, že máte vlhké zdi, jinak je to proti fyzikálním zákonům. Pokud je nekvalitní hydroizolace, stěny musí BÝT vlhké!!

z čeho jsou obvodové stěny? jaký koeficient má nové okno? kolik a jakou vatu jste dal na půdu?
vlhkost v bytě je kolik?