Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymena zamku

Ahoj,

mam takovy "hloupy" dotaz :) nastehovali jsme se do novostavby v bytovem dome a pro jistotu bych si rad vymenil zamek (clovek nikdy nevi, jestli nejakej ukrajinec nema klic...). Na vstupnich dverich mame klasicky oboustrany bezpecnostni zamek (takovy ten dlouhy klic).. Bude stacit, kdyz koupim takovouto nejakou vlozku:
http://www.fab-shop.cz/index.php?opType=opShow&mK= 100
zamek rozmontuju a vlozku usadim a zas namontuju krytku? nebo je potreba koupit cely komplet: vlozku i s krytkou a klikou??

Diky za tipy

Postačí meniť vložku, existujú rúzne hrúbky/tlouštky dverí a podla toho aj príslušné dlžky vložiek. To sú tie podivné čísla 30/30, 30/35, 30/40 atd. Tak si odmeraj pôvodnú. Meria sa to od osi otvoru pre závit v "strede" vložky, po okraj.