Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Prosím o pomoc s odpadem dřezu

Bydlím v podnájmu ve starém kamenném domě,a již delší dobu mě zlobí odpad dřezu.Sifon mám nový.Mám pocit,že odpad nikde není ucpaný,protože jsem zkoušel přes hadici přímo do odpadní trubky co je na zdi napouštět vodu a ta normálně odtéká bez problému.Zkoušel jsem i různé kyseliny a odpadní péro.Samostatně sifon je také funkční.Ale jak vše zapojím,odpad nefunguje.Ostatní odpady fungují normálně(koupelna-vana,umyvadlo a záchod).Setkal se někdo s podobným problémem.Děkuji

Přes 1 500 kuchyňský dřezů na jednom místě od českých ověřených obchodů (inzerce) (reklama)

Tak jsem vyzkoušel návrh s kusem "T" a funguje to.Na téčko jsem nasadil flexi hadici a zakončil volným víčkem,aby mi sem nešel smrad z odpadu no uvidím jak se to bude dál vyvíjet.Ještě jsem vyzkoušel na to téčko místo té hadice vámi doporučovaný přivzdušňovací ventil - nefungovalo to,jelikož tento ventil má opačnou funkci než jsem potřeboval.Tento ventil funguje pokud se v odpadním systému vytvoří podtlak,ale já jsem měl asi opačný problém,mírný přetlak.Jinak všem děkuji za snahu s řešením tohoto problému a přeji hodně štěstí a zdravý v novém roce