Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkup pozemků od LČR.

Zdravím, chci požádat Lesy české republiky o odkup cca 50 metrů čtverečných pozemku navazujících na můj. Pokud to někdo absolvoval, tak mi napište na co se mám připravit, případně jak se pohybuje cena. Prý nedělají velké potíže, jen to tlačí k pronájmu.

Výměna neprojde, stát se momentálně nesmí zbavovat lesní půdy. Jdu cestou převodu na jinou plochu a jsem tak na 10 - 11 stupni ze 16 :-), byl jsem už asi na 12, ale srazili mne zpět na 8 :-). Vše musím vyřizovat já, lesy to v postatě mají zakázané.
Souběžně jednám s pozemkovým fondem o podobné věci, to je jiná káva, pohoda.