Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Autobaterie se pořád vybíjí

Fabia 1.4 MPi, rok 2000. Otec měl relativně novou baterii,
na začátku letošní zimy nemohl nastartovat, až po nabití.
Pak třeba po týdnu zase nic, akorát to zachrchlalo.
V servisu mu řekli, že baterka se dá nabít, ale kapacita je v prdeli.
Koupil novou, za 3 dny chtěl vyjet a úplně to samé.
Auto má v zateplené garáži i v největší kose je teplota 8-10°C.
To je ta pakárna. Včera v autorizovaném servisu auto testovali 4 hod,
alternátor OK, všechno OK, nic neodebírá proud, nic se nemůže stát.
Akorát rozumně poznamenali, že může ničit baterii jedna blbá žárovka,
ovšem kde ji najít? Strýk měl kdysi stejný problém,
nějak mu nedoléhal kufr a ta malá žárovka se postarala o ostatní.

Měli jste podobný problém a jak jste ho vyřešili?

Toto se řešilo také na fabii.Problém byl v pozičních světlech umístěných ve spodní části dveří.Po zavření dveří světla nezhasla a vesele vybíjela.Ani ve tmě totiž nic vidět není.Jestli je máte ve výbavě,tak si je zkontrolujte.A ještě jeden tip,bylo to u felicie.Tam docházelo k vybíjení přes starter(proražená kotva nebo cosi,nebylo mi přesně vysvětleno),ale po opravě starteru bylo vše OK.