Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripevneni tramu do betonu - zvlastni hmozdinka

Dobry den vsichni

potrebuji pripevnit do betonove podlahy tramy 8x10 (8 na vysku)(rost pod prkenou podlahu).
Problem je ze podlaha je relativne rovna, tramy uz tolik ne a bojuji s jejich pripevnenim.

V pokoji vedle jsem pouzil natloukaci hmozdinky od FISCHER ale nedrzeli moc dobre pretaceli se (taky v priloze).
Znamy mi poradil (nakreslil) hmozdinku kterou pouziva on, nic mene mi ta hmozdinka (jeji nakres) nic nerika.

Obrazek je v priloze.
Neznate nekdo nebo netusite jakou hmozdinku mel na mysli?

Eventualne nejake doporuceni co mate vyzkouseno a drzi to dobre? (musi to vydrzet urcite pnuti tramu, poradne utazeni atd). Chemicka kotva? Bohuzel se jedna asi o cca 50 der.
Moc dekuji

DKK

Podlaha systému rigidur je složena ze dvou slepených desek sadrovláknitých s přesahem jedné.Slepují se za ty přesahy do kompaktní desky,která slouží jako plovoucí deska.Je jen oddělena od stěn kvůli dilataci.Pokud je třeba odvětrat dutinu pod ní,je potřeba použít trubky mimo stěnu.
JABRAKA