Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Motorek / Ventilátor topení Golf IV , 1.6i , r.v98

Ahojte.
Na mém Golfu IV se vyskytl další problém. Když jsem ráno nastoupil do auta a chtěl jsem zapnout topení na rozmrazení čelního skla (zamrzlé zevnitř) tak se mi netočil ventilátor (nesepnulo se to). Zkoušel jsem znovu nastartovat a stále nic. Tak jsem si na dnešek domluvil opravu a autem jsem jel do práce. A ventilátor se rozjel a běží. Jakto?
Švagr mi říkal že měl ten samý problém a že ten ventilátor/motorek vytáhnou a ,,převinou,, a je to OK (cca za 500,-)
Co si myslíte? kde může být problém? Může mít za príčinu to, že někdy se zapomenu a nastartuji motor když mám ventilátor na 3 z minula? Má to cenu jet s tím na opravu když teď je Ok?

Když to zase udělá, zkus ho dát na polohu 4. Když jsem měl Golfa II, tak mi taky první 3 polohy nejel, jel až na čtyřku - byl problém v odporech za přepínačem, tenkrát mi tam vyhořela tepelná pojistka. Čtvrtej stupeň totiž jel bez předřadných odporů, proto fungoval a ostatní ne, pojistka odpojila tu odporovou kaskádu.

Když odděláš bok plastu u palubovky, co vidíš když otevreš dveře spolujezdce sou tm šrouby.. Ty povol.. Potom otevři kaslik a na horní a spodní straně jsou další.. Ty vyšroubuj a pak jen vytahni / odpoj světlo v kasliku a můžeš jej vytáhnout ven. Pod ním uvidíš ventilátor. Vymontovaní přihrádkky před spolujezdcem trva cca do 10min.