Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lakovani

lakovala jsem listy a po zaschnuti jsem zjistila, ze jsou na nich takove perlicky a nektera mista nejsou natrena vubec. Obrouseni rucne mi skoro vubec nejde. Muzete mi doporucit dobry zaruceny zpusob odstraneni laku a jeho nove natreni? Dekuji predem za kazdou radu.

Jani,nekupuj smirkový papír,(černý),ale skelný(zelený,či červený).Vůbec nejlepší je brusná síťka,nezahlcuje se prachem a má mnohem větší výdrž.Nejlepší povrchová úprava dřeva je nátěr olejem se sikativy a vosky.Natírá se před položením a dva dny zasychá.nejlépe je použít lišty k plovoucím podlahám,zy mají povrchovou úpravu a lakovat se nemusí.

JABRAKA