Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem baterka přes měnič napětí napájí reprobedny

Hoj, mám obyčejné reproduktory za pár švestek a chtěl bych si je dát na místo, kde neni elektrika. Tak mě napadlo kdybych koupil tuhle baterku FG20271.php a na ní bych připojil měnič napětí http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8O0WG000WQ4 .Myslíte že by to hrálo? a kdyby jo tak jak dlouho by to ta baterka uživila. Díky

Já bych se na měnič vybodnul, vzal flašku slivovice a zašel za místním elektrikářem, ať z těch beden vyvede dva dráty pro napájení z baterky. Teda já bych si to vyvedl sám, ale kdybych neměl ponětí o elektrotechnice, tak bych to takhle udělal.
Jinak rozdělat bedny, najít na tišťáku ten největší váleček, zjistit, kde je na něm plus a mínus a zapojit na něj dva dráty s FASTON konektorama na konci, nemusí být nic těžkýho.

Ale tak kdo přijde s jedním lahváčem, když chce něco opravit/upravit? Snad každej koupí nějakej ten multipack, i kdyby tam měly být jen 4 kousky.
Nebo naopak - pozvat si opraváře k sobě domů a zajistit neomezený přísun lahváčů. Tak to dělal můj kamoš, když jsem to měl k němu kousek pěšky.