Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyrovnat krivou podlahu - nechat lamino nebo vytrhat?

Dobry den, prosim mate nekdo zkusenost jak vyrovnat opravdu krivou podlahu?
Koupili jsme byt jiz po rekonstukci. V loznici byla nove polozena laminatova podlaha, kterou chceme nechat vymenit za drevo. Bohuzel uz ted je videt jak je podlaha kriva - jsou tam doslova vlny - 2cm zadna mira. Podlahar, ktery by mel pokladat novou podlahu je nazoru, ze by to neresil a polozil drevo na tuto, jiz krivou laminatovou podlahu.
Moc se mi to nezda, co si o tom myslite? Selsky rozum mi veli lamino nechat sundat, podlahu srovnat nejakou sterkou do rovna (nevim samozrejme jakou :-[ a teprve pokladat drevo. Navic jsou tu dvoje dvere ktere se oteviraji dovnitr, kdyz se podlaha o kus zvedne co s tim? Jde o stary dum z prvni republiku, co je pod tim laminem netusim :-/.
Dekuji za vase nazory :-)

Dobrý den, řeším podobný problém s podlahou ve starém baráku. Zatím nemáme v plánu měnit krytinu, takže řešíme pouze to, že máme nábytek nakřivo. Myslíte si, že bychom měli nábytek jen nějak provizorně vypoodložit nebo má někdo z vás vyzkoušené takové ty šroubovací vyrovnávací nožky??? www.acomponents.cz Chtěla bych aby to bylo co nejméně nápadné, ale obávám se, že to jinak nepůjde!!