Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pálivé papričky

Dobrý den, možná se tu ten dotaz trochu nehodí, ale poradil by mi někdo prosím co funguje proti pálivým papričkám ? Třeba co si předtím nastříkat do pusy nebo co předtím sníst aby mi z toho nebylo špatně. Děkuji

Předtím to moc nefunguje, ale potom je ideální zajíst jogurtem nebo alespoň zapít mlékem. (možná je i kombinace v pořadí jogurt - paprika - mléko)
Ale stejně to není nejlepší nápad hrát si na hrdinu - abychom tu za chvíli neradili, čím se namazat před poleptáním kyselinou. :x:

Jj. A to eště neví, že papričky pálejí dvakrát. A to pálení podruhý je podstatně horší. Známej sežral čili papričky, silně podnapilej. V tý chvíli měl alkoholickou anestézii v držce, necejtil to. Ale druhej den když vylezl z komůrky, byl zelenej, mocně širokej krok zcepenělýho námořníka v tajfůnu, při každým pohybu kvičel jak píchlý podsvinče. Sedání na židli prej bylo to nejbolestivější v životě. Když se konečně spustil za stůl, jen žalostně úpěl: "Bidet! Proč nemáme v práci bidet?".

Nešvindluj to a nesázej se když na to nemáš.
Jestli je "kamarád" jen trochu zběhlý, tak ti místo Jalapeňos podstrčí některou okrasnou papričku
a do tebe vypálí díru, pobliješ se a ještě prohraješ...