Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pálivé papričky

Dobrý den, možná se tu ten dotaz trochu nehodí, ale poradil by mi někdo prosím co funguje proti pálivým papričkám ? Třeba co si předtím nastříkat do pusy nebo co předtím sníst aby mi z toho nebylo špatně. Děkuji

Nešvindluj to a nesázej se když na to nemáš.
Jestli je "kamarád" jen trochu zběhlý, tak ti místo Jalapeňos podstrčí některou okrasnou papričku
a do tebe vypálí díru, pobliješ se a ještě prohraješ...