Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Renault scenic 1,9DCI r.v. 2001

Dobrý den.
Koupil jsem Renault scenic 1,9DCI asi před měsícem a mám takový zapeklitý problém při jízdě pod plynem nebo když brzdím motorem, mě zepředu něco drnčí, křupe, jakoby vrzala guma) když ale vyřadím a jedu na volnoběh tak je ticho i když vymetu díru zkrátka je vše OK, ale jak zařadím zase to drnčí. Vyměnil jsem Horní i spodní kuláky, gumy na stabilizační tyči (jen ty krajní) napadl mně ještě zavěšení motoru.

www.autokelly.cz

Nevý někdo jak se projevuje pokud tohle uložení je špatné.

Předem děkuji.

Predni tlumice, ulozeni, jsi kontroloval, je to zvuk jako kdyz skripe stary otoman, neco podobneho jsem mel u Laguny, ale projevovalo se to az po ujeti nekolika km, praskly svar mezi tou spodni miskou a telem tlumice, ta co drzi pruzinu - popsano laicky, nevim jak se to heblo presne nazyva, tez jsem kolem toho chodil jako kolem horke kase...:-)