Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lino na dřevěnou podlahu

Zdravím,

prošel jsem (aspoň doufám) všechny dotazy ohledně mého problému tady v poradně, pátral jsem i jinde a vytvořil si jakousi představu, kterou bych chtěl posvětit, případně vymluvit:-)

Po odstranění starých vrzajících parket mám na podlaze to, co neumím popsat, proto jsem to vyfotil a přiložil. Jsou to jakési čtverce do sebe zacvaknuté. Drží to pevně a nevrže to.

Cílem je mít nahoře PVC. Můj plán je:
položit mirelon, na to osb desky (přišroubovat), na to pvc (položit, nelepit, místnost má asi 12 m2). Mirelon, aby to nevrzalo a aby to trochu vyrovnalo nerovnosti (viz foto).

Je to OK?
Stačí při tloušťce PVC 3 mm (možná 3,5) nebroušené osb desky?

Miralon se vetsinou dava, aby se tlumil krocejovy zvuk. Kdyz se pres miralon da deska, ktera se prosroubuje, tak pres ty vruty se prenasi veskery zvuk do spodni podlahy. Ja jsem neco podobneho nedavno delal a taky jsem pouzil miralon z duvodu vyrovnani podlahy a nemelo to zadny vliv. takze ja osobne bych to prosrouboval bez miralonu. Ovsem zalezi jak velke jsou nerovnosti na podlaze. ja mel cca 2 mm.