Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zateplování našpricovaného zdiva

Dobrý den,
chtěl bych zateplovat fasádu rodinného domu polystyrenem. Avšak stávající zeď není rovná. Zdivo je "našpricované" a poměrně hrbolaté.
A tak by mě zajímalo, zdali je možné na to rovnou přidělat polystyren?
Nebude vadit, když polystyren bude mít na vnitřní straně malé vzduchové mezery ?
Děkuji za odpověď.

vyvarujte se lepení na buchty!!! nejenom že žádný předpis to nedovoluje, ale proudění vzduchu mezi zdí a izolantem je velice špatné.

"poměrně hrbolaté" když přiložíte lať 3 metry dlouhou, jak velká je nerovnost?
lepte pěnou!

"vnitřní straně malé vzduchové mezery" kde u¨vnitř objektu? nebo pod polyšem?