Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trubky rádiátor

Dobrý den,potřeboval bych radu mám na baráku staré rádiátory,zatím nemám našetřeno na nové a trubky jsou taky staré ale k věci zajímá mě jestli by šlo na ty trubky (ocelové)napojit meděné jakože kdybych chtěl třeba přidat jeden rádiátor nebo dva ty trubky jsou docela blízko u stěny takže nějaké svařování nehrozí,takže jsem přemýšlel že bych ji rozřízl a nasadil "T"meděné ocelové asi ne špatně se stím dělá.Prostě mě zajímá jestli se dá napojit z té ocel.trubky přejít na mědenou trubku jako nějakou rozchodku nebo tak něco,abych to nemusel svařovat dík za odpověd.

A jak stím budu točit u stěny to bych musel probourat díru do zdi::)Proto jsem psal že chci nějakou měděnou přechodku z ocelové trubky a vyhazovat je nebudu šak jsem psal že to bude chvíly trvat než našetřím na nové.