Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stěna za wc v paneláku (s dvířky ke stoupačkám)

Dobrý den,
rekonstruujeme v paneláku jádro. Máme již postavené zdi z Ytongu, ale chybí nám stěna za wc, kterou nám nepovolili vyzdít, protože tam musí být přístup ke stoupačkám, máme tam uzávěry vody a plynu. Mohli byste mi prosím poradit, z jakého materiálu mám stěnu udělat? Ze sádrokartonu? Nebo z nějakého jiného odolnějšího materiálu? Důležité je, abychom to mohli obložit obkladačkama a vydrželo to. Poradíte mi prosím také, z čeho vyrobit a jak do té stěny připevnit dvířka?
Děkuji vám za rady.

Jednoduše.Vyzdi všechno,kromě okénka,které umožní pohodlný přístup k ovládání měřičů a hlavních uzávěrů.Výhodné je ponechat i dolní přístup kolem odpadní roury WC a kousek vedle ní.To proto,že občas něco spadne,klíč,baterka, brejle.
(podle vlastní zkušenosti).
JABRAKA