Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neplatící nájemník

dobrý den,
pronajímala jsem byt nájemnici,vše podle smlouvy a s 2 měsíční výpovědní lhůtou,
nájemnice odešla z bytu bez jakékoliv domluvy, dluží mi dva nájmy a na nic nereaguje,
je nějaká možnost jak toto řešit? Čím reálně pohrozit,aby vše uhradila??? ¨
Děkuji za reakce

Já bych ty peníze prostě odepsal a byl rád, že je baba fuč, že akceptovala výpověď a byt neblokuje. Mohlo to taky dopadnout daleko hůř. Být vámi, tak od ní dokonce žádné peníze za nic na světě nevezmu, mohla by se na tom točit, že je to pokračování nájmu na dobu neurčitou a pěkně vám škodit.