Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dveře plastové nebo z masivu?

Dobrý den, uvažujeme o výměně vchodových dvoukřídlých dveří a ještě se světlíkem. Jedná se o starší baráček. Co byste volili z hlediska tepelných vlastností, trvanlivosti, údržby a v neposlední řadě ceny. Plastové nebo masiv?? 90% zařízení baráku je masiv.

Jako odpůrce plastů musím říct volil bych plast !
Protože je to velká plocha a jak se za vlhka začne masiv časem kroutit, budete se kroutit taky.
Řešil jsem to na chatě po těch deštích a potopách.
Vyrovnat dřevěné dveře zkroucené do vrtule umím, ale už bych to v životě nechtěl dělat...

Ale zadejte si poptávku na víc firem a typů, a pak rozvažujte co kdo za kolik nabídne.

Letos tady na Moravě přešlo 6 povodní z toho 3 velké, 7 týdnů každý den po sobě lilo, a voda šplouchala až o 1 schod...
To nevydrží žádné(běžné na dveře)dřevo aniž by nezareagovalo, i když je to krásný stav. materiál. Použití dřeva záleží i na lokalitě.