Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHlupatá zeď

Dobrý den prosím vás jestli by někdo nevěděl co s chloupkama na zdi.Letos jsem obouchal zdivo na komíně zdůvodu vlhkosti ročního netopení.Nahodil jsem zeď multibatem s míchanou penetrací a pokračoval jsem lepidlem a štukem.Po týdnu se my objevily takové bílé chloupky ,ale jen na tom komíně a nevím co to je.Tak prosím jestli nemá někdo zkušenost s takovým to problémem.Děkuji za odpověď

Lidově se tomu říká sanitr,zbavit se toho nedá,ale omezit ano.Vzniká vlhkostí,chladem,špatnou izolací a nejlépe vším dohromady.Znovu osekat(bohužel),nechat být a topit a topit,pokud možno dosáhnout tepla i na inkriminované místo,až bude zed na omak suchá,ted je nepříjemně vlhká.A podívat se na komín v jakém je stavu,nejlépe aby v něm byl průvan(musí vyschnout i zevnitř).Pak natřít penetrací a na 2 den omítnout(nic neuspěchat).A PROZATÍM ŽÁDNÝ LEPIDLO ANI NEDÍCHACÍ NÁTĚRY!Už by se to nemělo vrátit,ale do zdi takhle nikdo nevidí.Přeju úspěch.