Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem karelIV: poškozená střecha auta kamínky

Vložen dotaz ze "Zpráviček", kam nepatří.... (L-Core)

Sice jsem si už odpověděl sám " mám smůlu ", ale dávám do davu motoristické veřejnosti. Při jízdě jsem se míjel s nákladním automobilem s přívěsem, který převážel asi drobnou drť / nevím /, jen jsem uslyšel rachot na střeše a ťuknutí do předního výhledového skla.Zastavil jsem a prohlížel sklo, nic jsem na něm neshledal a ani jsem nezhlédl nic na střeše.Po třech dnech jsem jel auto umýt na myčku a hle !!! střecha poďobaná až na plech.Mám jen pov.ručení, evidenční značku nákl.auta nemám, co dál ? asi nic..., díky za
případnou radu.

Karle,asi bych před zimou,než se holý plech zoxiduje,dal do ochrany těchto poškození.V reklamách se objevuje lákadlo,oprava škrábanců.Fixka,která pokryje ranku lakem.Je to světlem tvrditelná vrstva,která zabrání korozi a vzhledově také vylepší lak.Je to reklama,sám mnohým reklamám nedůvěřuji,ale zkusit by se to mohlo.
JABRAKA

Díky za radu, uvedenou " věcičku jsem si zakoupil a po začátku nebyla zrovna levná, říkal jsem si, na autě nějaké malé škrábance a otluky mám, tak to vyzkouším. Výsledek : retušuje to jen rovné rýhy, ale po umytí auta se to musí obnovit, dokolečka - dokola.Ty ďubky to nebere. Stejně díka za pomoc, karelIV