Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem laminátový spoiler

zdravíčko...
chtěl bych se zeptat zda někdo náhodou nevíte jakým způsobem spravit rozmlácený laminátový spoiler na autě. dostal ránu od nárazníku kterej nějakej vůl nechal válet na dálnici. šlo by to nějakým lepidlem na laminát vytvarovat a zpevnit a pak to nějakým karosářským tmelem přetmelit, zbrousit a znova přetřít?
děkuji moc všem...nerad bych kupoval novej..stejně je to k ničemu...

TOMX:
Karosářské tmely jsou vesměs kvalitní zase polyesterové pryskyřice.Na zpevnění stačí levnější hrubá tkanina.Na povrchové úpravy jsou tkaniny tenké a jemné.Ty vytvoří při troše pečlivosti dokonalý povrch,ten ani snad nepotřebuje vytmelení.Nakonec je možné na poslední vrstvu použít i WC papír.Po zatvrdnutí lehce přebrousit a nastříkat sprayem.
JABRAKA