Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dobetonování podlahy...

Dobrý den
chtěl bych se vás zeptat jestli je dobrý nápad dobetonovat podlahu ve starým baráku kde je dřevěná podlaha a pod ní snad jen štěrk a hlína
jde mi hlavně o to, že základy jsou z kamenné a další asi 80cm zdí až pod okno je rovněž z kamenné
dvě krajní místnosti jsou vybetonované a v zimě se na zdí objevuje plíseň proto si nejsem jist jestli to je rozumné vybetonovávat ostatní místnosti
tak i tak je vlhkost v celém baráku
děkují za názory

Kdepak - kdybych chtěl založit firmu stavební -
jsem dobrý rozpočtář - snadno jsem spočítal, že
abych se uživil musel bych vyměnit okna v 2+1 bytě za 1den + šalovačka z písku za 40Kč pytel
a ojebávka špalety komplet tak jako to dělají všichni jinak bych se prostě neuživil.
A to bych ještě musel zaplatit dań z každé druhé zakázky...

Takové okno vám vytlačím prstem na ulici...

Proto taky nemám firmu, ale za moje okna doma si ručím 100 let...

Opravdu se tedy neurážím. Podmínky pro poctivou práci tady již nejsou, tak sem to myslel.