Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba skrine z drevotrisky - lamina

Dobry den vsem

nepovedlo se mi vy-googlit tak se obracim na Vas, nemate nekdo odkaz nebo nejaky dokument v kterem by byl navod zakladnich konstrukcnich zasad pri stavbe skrinek z drevotrisky, lamina 18mm?
Mam na mysli spoje, konstrukci, dvirka, pouzivany spojovaci material, panty, uchyty a podobne.

Diky moc

Dusan KK

DKK, jde jen o spojení lamina k sobě? nebo o celkový postup.
Dle šířky skříně (do 60cm) se použijí na každý spoj 3 ks vruty TX 55. Do boku provrtáte otvor 4mm, zahloubíte pro vrut.
Kolíčky je tak možnost, ale to se musí umět, páč jak Vám jeden kolíček ujede o 1 mm je problém.
proto volím vruty do sádrokartonu!!
krásně drží čepičky...