Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stropni lustr s ventilatorem

Dobry den, prosim nekoho o radu. Uvazujem o koupi stropniho lustru s ventilatorem kvuli rozvireni tepla z krbu (ktery se drzi u stropu). Nemate nekdo zkusenost jestli pri zapnuti ventilatoru se moc vyri prach a jestli je hlucnost prijatelna?? Dekuji za nazory.

Jedna věc je, co si lidi myslí, druhá zkušenosti.
Tady v bytovce topí na chodbě a díky vetilátoru se vyhřejí sousední místnosti o 4°C výš, než jen samospádem. Ideální je na nejnižší otáčky, minimální hluk, průvan a proudění funguje.