Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto co vám pomáhá na afty

ahoj,asi se to sem moc nehodí,ale přesto to zkusím :-) Od mala trpím na afty.Bohužel syn tohle zdědil po mě.Zkoušeli jsme různé zaručené vodičky od lékaře,od zubaře,propolis rozpuštěný v lihu,apod.Máte někdo s nimi nějakou zkušenost co na ty mrchy platí?Dlouhodobě jsme zkoušeli jíst i vitamin B.Jsou to mrchy,máme taková období,že třeba 2 měsíce nic,pak jich máme plnou pusu.A bolí jak s...ě :-)Díky M.

Ahoj Miloši :) nikdy sem afty nemivala ale tedka se mi najednou objevil..rovnou aji s koutkem , je to hrozný já třeba kuli tomu se ani pořádně nenajím :( Zkoušela sem už většinu a nic a to co tady píšou ostatní este skusím snad to pomuže ale myslím že nejlepší by meli být bud borová voda, bo ty bylinky(salvej atd ) a nebo ta fialová mastička :)