Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Komín a dehet

Dobry večer.Postavil sem novy komín nad střechou,slouží na tuhá paliva a po několika dnech mne začal mezi spárama prolézat dehet.....zevšech stran.Počasí při stavbě bylo normálni,žadné vedro ani zima.Jelikož jsem použil betonové lícové cihly,je možné že malta déle vyzrává,vnitřní spáry sem vyplnil dobře,ale začal sem topit druhy den.je možné že se malta teplem vydrolila????]:(

Ahojky Lidčky,Prosím vam přistehovala jsem se do bytovky,A topíme v kotelï,A jde nam v byte citit dehet.Vede nam přez byt komín.Chtěla bych se zeptat protože asi nikdy komín tady nebyl čisteny,Jesly by jenom pomohlo ho vyčistit?Nebo myslíte že to pořád bude citit?Děkuji za Odpoved...